REKLAMA   KONTAKT   REGULAMIN   DODAJ FIRMĘ

reklama

Meble-drewniane.com Kraina Mebli Drewnianych

34-231 Juszczyn 555
tel. 888 934 188
email. biuro@meble-drewniane.com
www.meble-drewniane.com

Firma Kraina Mebli Drewnianych istnieje na rynku nieprzerwanie od 1991r. Zlokalizowana w Makowie Podhalańskim, podbabiogórskiej krainie o wielowiekowej tradycji rzemiosła związanego z wyrobami z drewna. Powstała ona w oparciu o wcześniejszą, wieloletnią praktykę w zakładzie tradycyjnego stolarstwa i konserwacji mebli, rodzinnej tradycji, a przede wszystkim z zamiłowania do natury oraz fascynacji drewnem i możliwością twórczego i funkcjonalnego wykorzystania.
 
Nasz zakład od kilkunastu lat specjalizuje się głównie w produkcji mebli z pełnowartościowego drewna litego zarówno iglastego jak i liściastego. Swoje działania rozszerzyliśmy również o produkcję mebli z nowoczesnych materiałów typu laminat, płyta kompaktowa łączona z metalami - aluminium, stal nierdzewna. Wśród naszej bogatej oferty miejsce znalazły również meble tapicerowane, nasza propozycja obejmuje zarówno pojedyncze elementy tapczany, narożniki, krzesła czy pufy, jak i kompletne zestawy wypoczynkowe.
 

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesna technologia i znajomość najnowszych trendów we wzornictwie meblowym są najlepszą gwarancją Państwa satysfakcji. Wyroby Firmy to połączenie perfekcji, piękna i elegancji . Wysoka jakość w dobrym, niepowtarzalnym stylu. 

meble drewniane sklep   meble z drewna sklep  meble z drewna litego

strona 1 z 1


Copyright MakowPodhalanski.pl
ilość odwiedzin: 684077, dzisiaj: 141